Nasz tor

Nasz tor kartingowy ma prawie 600 metrów długości, a jego odcinki są szerokie od 5 do 7 metrów. Dostępny jest przez cały rok. To jeden z najnowocześniejszych torów w Europie, zaliczający się do segmentu Premium, który jest dostępny dla każdego. Zlokalizowany w centrum Warszawy jest łatwo dostępnym miejscem rozrywki dla każdego. Nasz tor wyposażony jest w profesjonalny pomiar czasu, każdy uczestnik może na bieżąco analizować swoje osiągnięcia, sprawdzać statystyki i czasy przejazdów on-line. Wyróżniamy się tym, że jako jedyni w Polsce posiadamy na torze podział na sektory, daje to możliwość śledzenia czasu w poszczególnych sekcjach toru.
Tor został zaprojektowany z myślą o tym, by zapewnić jak najwięcej możliwości wyprzedzania dzięki szerokim odcinkom. Komplikacja zakrętów wymaga od kierowcy umiejętnego zachowania za kierownicą gokarta. Przede wszystkim jednak nasz tor jest bezpiecznym miejscem dla ciebie i całej twojej rodziny. Dzięki temu, że to tor halowy, jest dostępny przez cały rok, latem klimatyzowany, zimą ogrzewany stwarza doskonałe warunki do jazdy 7 dni w tygodniu.

Dla kogo?

Nasz tor to idealne miejsce rozrywki dla całej rodziny. Można u nas skorzystać z najnowocześniejszych i najszybszych gokartów, które sprawią, że w twoich żyłach będzie pulsować adrenalina i poczujesz się jak prawdziwy kierowca wyścigowy. Nasz tor to także miejsce dla najmłodszych. Organizujemy szkolenia już dla 5-letnich dzieci. Adrenalina we krwi, rywalizacja i wyścig pełen wyzwań- to wszystko czeka na ciebie na naszym torze kartingowym.