Oferta indywidualna

Przygodę z gokartem można zacząć w każdym wieku. Jazda gokartem to świetny sposób na nieszablonowe spędzanie wolnego czasu. To rozrywka dostępna nie tylko dla zawodowców, ale także dla amatorów. Dla tych, którzy chcą podnieść swoje umiejętności jazdy, przygotowaliśmy specjalną ofertę.

Indywidualne treningi z instruktorem

Oferujemy indywidualne treningi z instruktorem, który wskaże jakie błędy popełniamy i zdradzi wszystkie tajniki jazdy wyścigowej. Oferta skierowana jest dla dorosłych i dzieci od 5 roku życia. Dlaczego warto? Do naszej dyspozycji będzie profesjonalny kierowca kartingowy, wyścigowy lub rajdowy. Szkolenia indywidualne to najlepszy sposób na naukę prawidłowej jazdy. W programie indywidualnych zajęć z instruktorem przewidziane są zajęcia praktyczne i zajęcia teoretyczne. Na zajęciach teoretycznych dowiemy się jak przyjąć prawidłową pozycję w czasie jazdy, jak ułożyć ręce na kierownicy, poznamy techniki wchodzenia i wychodzenia z zakrętów, właściwych punktów hamowań, a także dowiemy się jak prawidłowo operować pedałem gazu i hamulca. Jeśli w przyszłości zamarzą Ci się profesjonalne wyścigi, to w naszej ofercie znajduje się także profesjonalny kurs wyścigowej jazdy gokartami. Plan szkolenia zakłada zarówno zajęcia praktyczne, odbywające się na torze kartingowym, jak i teoretyczne, które podsumowują część praktyczną. Szkolenia odbywają się w grupach 6-10 osobowych.

Karty Klienta

Dla naszych stałych klientów naszego toru przewidziane są także specjalne Karty Klienta, które uprawniają do darmowej jazdy oraz pakietu zniżek do naszych Partnerów tj.: Hulakula, UberEats, WAW Hotel, van der Car, Longboardmania. Na karcie zbiera się również punkty, odpowiednia liczba punktów upoważnia do darmowej jazdy, aby ją otrzymać, trzeba zebrać 4900 punktów. Jeśli wykupisz 10 jazd gokartem Centurion, jedną jazdę otrzymasz gratis!