Oferta dla dzieci

Nasza oferta skierowana jest dla wszystkich miłośników jazdy gokartem, również dla najmłodszych. Dla dzieci do 8 lat przygotowaliśmy specjalne bezpieczne gokarty CRG Puffo, na których dzieci mogą się poruszać po torze kartingowym wyłącznie pod opieką instruktora. Dysponujemy kadrą wykształconych i doświadczonych instruktorów, którzy prowadzą zarówno treningi dla najmłodszych, jak i treningi dla młodych zawodników kartingu profesjonalnego.

Przygodę z gokartem może zacząć już 5-letnie dziecko. Dla 5-latków przewidziane są szkolenia indywidualne, podczas tych szkoleń instruktor dobierze odpowiedni typ gokarta dla dziecka, a także nauczy przestrzegania zasad bezpieczeństwa i obsługi gokarta, oceni czy dziecko potrafi poruszać się bezpiecznie po torze i czy potrafi wykonać podstawowe ćwiczenia, które w niedalekiej przyszłości będzie wykonywać w szkole gokartowej. Zapisanie dziecka do szkoły gokartowej to kolejny ważny krok, gdzie dziecko zdobywa podstawowe umiejętności jazdy gokartem. Uczy się refleksu, podejmowania decyzji. Zajęcia w naszej szkole gokartowej odbywają się 6 razy w miesiącu. W planie zajęć uwzględnione są zajęcia praktyczne, teoretyczne, warsztaty z inżynierem.
Przygodę z gokartem można zacząć już od 5 roku życia, ale przygotowaliśmy również ofertę dla starszych dzieci i młodzieży do 18 roku życia. 12-latek może rozpocząć intensywny program przygotowania do startu w zawodach w profesjonalnym zespole CRG Racing Driver Program.

Karting to sport, który uczy bezpiecznej i sprawnej jazdy, ale to także wspaniałe hobby. Na torze można także wyprawić urodziny czy dzień dziecka. W czasie wakacji letnich i ferii zimowych na naszym torze dla najmłodszych odbywają się kolonie i półkolonie.