Oferta dla firm

Spotkanie biznesowe nie musi odbywać się na bankiecie, jeśli chcesz zorganizować spotkanie biznesowe, imprezę integracyjną dla pracowników, event dla partnerów biznesowych lub klientów, to tor kartingowy jest świetnym miejscem na tego typu imprezy. To dobry sposób na nieszablonowe podejście do tego typu spotkań. Zabawa na torze kartingowym z pewnością zbliży do siebie pracowników twojej firmy, a to przełoży się na budowanie pozytywnych relacji w firmie.

Na torze kartingowym na pracowników czekają różne atrakcje: wyścigi grupowe, wyścigi Grand Prix (brany pod uwagę jest czas jazdy indywidualnej) i wiele, wiele innych. Oczywiście po zakończeniu wyścigów na wygranego zawodnika czeka puchar i szampan!
Bez problemu można zorganizować konferencje czy szkolenie dla pracowników. Dysponujemy centrum konferencyjno- szkoleniowym. Do dyspozycji naszych klientów są 3 sale: konferencyjna na 430 osób, bankietowa na 200 osób, szkoleniowa, która pomieści 80 osób. Dzięki temu, że dysponujemy także placem zewnętrznym o powierzchni 4 tys. m2, organizujemy również imprezy plenerowe takie jak np. pikniki firmowe, imprezy plenerowe, targi, prezentacje samochodów i motocykli. Imprezy na naszym torze prowadzone są przez profesjonalnego konferansjera lub osobę powszechnie znaną w świecie polskiej motoryzacji. Niektórzy decydują się także na wynajęcie fotografa lub nagranie video-relacji. Taka pamiątka z pewnością zostanie doceniona przez pracowników. Jeśli myślisz o tym, żeby zorganizować imprezę firmową na torze kartingowym, nie musisz zajmować się przygotowaniami. Zapewniamy kompleksową organizację imprezy firmowej. Wystarczy, że przekażesz swoje wytyczne, a my zajmiemy się resztą.

Jeśli chcesz zapewnić swoim pracownikom adrenalinę, niezapomniane przeżycia, to wynajęcie toru kartingowego jest idealnym rozwiązaniem.